Rejestracja - Imadło Tarnogaju 2020- Zawody odbędą się w innym terminie!

ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ W INNYM TERMINIE!

 

13 i 14.03.2019

Warunki uczestnictwa w zawodach Imadło Tarnogaju 2020:

- rejestracja i wypełnienie formularza zgłoszeniowego

- wniesienie opłaty startowej w kwocie 50 zł do dnia 10.03.2020 r. na konto w formie zadatku:
37 2490 0005 0000 4600 6394 9144

W cenie opłaty startowej zawodnicy otrzymają pakiet startowy: woda, owoc, baton, kawa/herbata
- w przypadku deklaracji zakupu koszulki z zawodów wniesienie dodatkowej opłaty w wysokości 80do dnia 03.03.2020 r. w formie zadatku na konto z dopiskiem (koszulka/płeć/rozmiar):
37 2490 0005 0000 4600 6394 9144

Centrum Wspinaczkowe Tarnogaj

tel: 71 794 81 29

ul. Nyska 59, 50-505 Wrocław

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę CENTRUM WSPINACZKOWE sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) w celu rejestracji i udziału w zawodach.

Grupa I (piątek) 19:00

L.p.Imię i nazwisko
1. Amina Hejjamy
2. Paweł Sikorski
3. Anna Bielewicz-Rzepka
4. Bartosz Piotrowski
5. Krzysztof Erber
6. Jakub Wojcieszyński
7. Ewa Maciejewska
8. Justyna Turowska
9. Bartłomiej Pałka
10. Bartłomiej Opaliński
11. Marcinek Skórzewski
12. Dorota Buraczyńska
13. marek fijas
14. Aleksandra Polus
15. Mikołaj Mielczarek
16. Marcin Klauziński
17. Tomasz Jański
18. Wojciech Łakota
19. Damian Paszkowski
20. Piotr Mackiewicz
21. Robert Saczko
22. Dawid Sikora
23. Neil Thompson
24. Kamil Zając
25. Jarosław Tęcza
26. Gabi Czyżewska
27. Justyna Kubica
28. Szymon Kahl
29. Marta Kiwer
30. Paweł Trzaska
31. Artur Pietracha
32. Adam Kowal
33. Kamil Paluchniak
34. Wojciech Matusiak
35. Dawid Jachowicz
36. Kuba Konopka
37. Gerard Marchewka
38. Zuzanna Nosal
39. Grzegorz Kozłowski

Grupa II (sobota) 10:00

L.p.Imię i nazwisko
1. Radosław Mizielski
2. Adam Mach
3. Paweł Włoch
4. Karol Bembenek
5. Kamil Stroschein
6. Mariusz Woronowicz
7. Jacek Lechwar
8. Kamil Lipiński
9. Irek Iwański
10. Paweł Pasisz
11. Patryk Kryczka
12. Marcin Nowak
13. Marcel Karpiński
14. Filip Karpiński
15. Zuza Wełeszczuk
16. Wojtek Wełeszczuk
17. Bartosz Kowalik
18. Piotr Kiełczykowski
19. Wojciech Golubiński
20. Andrzej Krzeptowski
21. Przemysław Goniowski
22. Krzysztof Samolej
23. Robert Libiszewski
24. Michalina Wzorek
25. Bartłomiej Pichowicz
26. Magdalena Krawczyk
27. Kornelia Grodzińska
28. Grzegorz Krasoń
29. Zuzanna Miaśkiewicz
30. Weronika Janiga
31. Jan Gałek
32. Szymon Zalesiński
33. Anna Makułowicz
34. Małgorzata Różecka
35. Krzysztof Trzeszczoń
36. Julia Marchewka
37. Julka Rams
38. Maciej Anczakowski
39. Olga Łagowska
40. Pawel Wencel
41. Natalia Radzikowska
42. Kozik Miłosz
43. Nicola Baratella
44. David Czech
45. Wojciech Grzesiak

Grupa III (sobota) 13:00

L.p.Imię i nazwisko
1. Krzysztof Kaszanek
2. Sławomir Wojciulewicz
3. Łukasz Piotrowski
4. Wojtek Kaczmarek
5. Michał Wrzesiński
6. Bartosz Pazoła
7. Antek Piotrowski
8. Gustaw Piotrowski
9. Dawid Czuba
10. ARKADIUSZ MILLAN
11. Marta Kownacka
12. Michał Klimek
13. Michał Jaworski
14. Bartosz Piotrowski
15. Dawid Fiałek
16. Stanislaw Borkowski
17. Karolina Kędziora
18. Sebastian Maćkowiak
19. Tomasz Mużanowski
20. Jan Szczepański
21. Wiktor Niemiec
22. Michał Wilk
23. Paulina Tomczyk
24. Martyna Frandzel
25. Igor Dybizbański
26. Mateusz Dziamba
27. Mateusz Lasota
28. maciek kiełkiewicz
29. Kasia Kuziemko
30. Kacper Misiaszek
31. Michał Śpiewak